Gazeta Polski Freebuild

Wpisy

 • poniedziałek, 27 grudnia 2010
 • czwartek, 23 grudnia 2010
  • Wesołych świąt.

   Święta zbliżają się wielkimi krokami tak więc w imieniu całej redakcji ;d (zapewne teraz się uśmiechnąłeś/aś, ja też) chciałbym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę wam aby wasze budowle były jak najbardziej widowiskowe, życzę ci również jak najwięcej inspiracji. A w życiu realnym miłych rodzinnych i oczywiście wesołych świąt.

   Niestety wraz ze świętami zachorowałem ;/. Będę musiał sobie zrobić lekką przerwę w pisaniu gazety i graniu na serwerze. Postaram się coś wrzucać w miarę możliwości ale nic nie obiecuje. Za wszystkie błędy i źle sformułowane zdania przepraszam ale towarzyszy mi niesamowita gorączka.

   Pozdrawiam Yomex

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   yomexowy
   Czas publikacji:
   czwartek, 23 grudnia 2010 20:43
  • Nowy ratusz!!!

   Wszyscy już na pewno zauważyli że nasz dotychczasowy ratusz wyglądał dość słabo, nie jak siedziba władz miasta. Ale mam dobrą wiadomość nasze miasto doczekało się ratusza z prawdziwego zdarzenia. Jest naprawdę ładny.

   Od prawej: radni: Kuadam Landryneczka budowniczy: RoRumi

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Nowy ratusz!!!”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   yomexowy
   Czas publikacji:
   czwartek, 23 grudnia 2010 15:42
 • środa, 22 grudnia 2010
 • poniedziałek, 20 grudnia 2010
  • Newsy ze świata

   Nie polityka powinna rządzić ludźmi, lecz ludzie polityką.

   — Napoleon Bonaparte

   Jak powiedział wielki wódz, tak zrobili mieszkańcy legendarnego miasta. Ten weekend był bardzo owocny w polityczne inicjatywy. Po pierwsze zostali wybrani nowi radni, a mianowicie Kuadam i Landryneczka. Ze wszystkimi sprawami zwracajcie się do nich. Na pewno umówią się z wami na rozmowę w nowo wybudowanym ratuszu. Będą również organizowane obrady sejmiku, bo takowy miasto także posiada. Skoro polityka, to ustrój musi być, a jakże, ustrój jest a mianowicie demokracja. A jak mamy demokracje wypadało by mieć partie polityczne, zajął się tym już parodik który założył partie "Vox populi".


   Miałem przyjemność zadać kilka pytań parodikowi, oto one

   Y:Jakie są cele twojej partii?

   P:Celem partii jest dopuszczenie do głosu więcej osób niż tylko paru radnych. Niech każdy ma wpływ na to co się dzieję a nie tylko rada.

   Y:Ile członków masz zamiar przyjąć?

   P: Na początek nie będzie to spora grupa, ale taka która już przebywa jakiś czas na serwerze i posiada posiadłość w mieście Legendarnym.

   Y:Będą ciasteczka i kawa??

   P:Kawy nie będzie, ale będzie herbata, pączki i pierożki.

   No niestety, członkowie partii nie mogą liczyć na kawę i ciasteczka będą musieli się zadowolić (oczywiście nie dosłownie) herbatą i pączkami. Zachęcam was do skontaktowania się z parodikiem i zapytania o partie. Tymczasem ja wybiorę się na join... yyy ekhm na herbatkę do rasta klubu.

   Pozdrawiam Yomex

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   yomexowy
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 20 grudnia 2010 19:05
 • niedziela, 19 grudnia 2010
 • sobota, 18 grudnia 2010